Оригінальні аксесуари DAF

Функціональність і швидке рішення проблем

Вантажні автомобілі DAF в буквальному сенсі підвищують ваші доходи від транспортування і зміцнюють імідж компанії завдяки своїй економічності, якості та низьким витратам на обслуговування. Однак DAF робить набагато більше, щоб допомогти вам підвищити ефективність роботи і поліпшити зовнішній вигляд вантажівки. Ви можете "скроїти" свою вантажівку самостійно і отримати саме те, що вам потрібно.

Асортимент додаткового обладнання DAF включає в себе все, що необхідно для підвищення ефективності вашого бізнесу:

  • Знизити експлуатаційні витрати
  • Полегшити роботу водія і підвищити рівень комфорту
  • Підвищити безпеку водіння для захисту водія і його автомобіля DAF, а також інших учасників дорожнього руху і навколишнього середовища
  • Сильні враження зміцнять імідж вашої компанії і підвищать самооцінку ваших водіїв
  • Потужність двигуна додасть особливе відчуття від водіння автомобілів DAF, де б ви не були.

Асортимент додаткового обладнання DAF: аксесуари, які можуть кардинально змінити ваш транспортний бізнес. Спеціальний асортимент, що дозволяє оптимізувати і поліпшити роботу водіїв і вантажівок, в той же час роблячи рутинну роботу більш приємною, підвищуючи безпеку і комфортність в дорозі,

DAF XF Euro 6 bottle holder

знижуючи експлуатаційні витрати і зміцнюючи імідж вашої компанії. Є навіть спеціальна лінія аксесуарів DAF для тих, хто любить DAF. В дорозі і на відпочинку.

Широкий ассортимент аксессуаров DAF разработан для каждой модели грузовиков DAF. DAF LF, CF и XF. От спойлеров, чехлов на сиденья, противосолнечных козырьков и алюминиевых колесных дисков до холодильника и телевизора/видеопроигрывателя. Каждый аксессуар изготовлен из высококачественных, долговечных материалов, которые отлично соответствуют нашим грузовикам. Строгий, привлекательный дизайн доставляет радость от их использования и владения ими, а широкий набор функций значительно повышает удовольствие от работы.


Знайди найближчого дилера DAF