Відновлені запасні частини DAF

DAF пропонує найширший асортимент запасних частин в галузі.

Компанія DAF пропонує високоякісну альтернативу великій кількості компонентів, таких як стартери, генератори та трансмісії. Цією альтернативою є фірмові змінні запасні частини DAF.

DAF пропонує найширший асортимент запасних частин в галузі.

У компанії DAF є власні потужності з переробки, де фахівці відновлюють використані компоненти DAF під контролем відділу по розробці продукції.

Також як і фірмові запасні частини DAF, фірмові відновлені запасні частини DAF відповідають найвищим стандартам якості. Їх відновлення і перевірка здійснюється відповідно до встановлених стандартів DAF. Цим забезпечується якість цих запасних частин, яка не поступається якості нових деталей. Тому на фірмові відновлені запасні частини DAF поширюються ті ж умови гарантії, що і на нові запасні частини DAF.

Повторне використання запасних частин менш небезпечно для навколишнього середовища і, більш того, може значно скоротити витрати. Використовуючи фірмові відновлені деталі і запасні частини DAF, ви значно знижуєте експлуатаційні витрати завдяки швидкій заміні цілих компонентів за привабливими цінами.

Двигуни

Переваги відновлених двигунів DAF:

 • Відновлення до початкових робочих характеристик DAF
 • Ретельна перевірка і випробування
 • Співвідношення ціни та якості
 • Зменшення часу простою вантажівки
 • Повноцінна гарантія DAF

Фірмові змінні запасні частини DAF - Двигуни

DAF Exchange Parts Коли настає час ремонту несправного або зношеного двигуна, програма фірмових змінних запасних частин DAF пропонує на ваш вибір велике число змінних двигунів, капітальний ремонт яких був виконаний на заводі-виробнику.

Потужність даного силового агрегату відповідає потужності спочатку встановленого двигуна DAF, оскільки при капітальному ремонті пред'являються ті ж строгі вимоги, що і в процесі виробництва. Тому фірмовий відновлений двигун, що поставляється за програмою фірмових відновлених запасних частин DAF, так само гарний, його додатковою перевагою є приваблива вартість змінного компонента Компанія DAF пропонує дуже широкий асортимент двигунів, включаючи укорочені блоки, подовжені блоки і змінні двигуни в зборі, і гарантує надання відповідного рішення для будь-якого ремонтного завдання.

Заміна двигуна з вигодою

Надійність, витрата палива, експлуатаційні витрати, обсяги викидів і гарантія є основними факторами, що впливають на вибір вантажівок DAF, теж саме стосується і для відновлених двигунів. Ці двигуни повністю розбирають на заводі DAF, а потім збирають, як нові. Двигуни, що пройшли капітальний ремонт, потім перевіряються в тих же умовах, що і нові двигуни. Тільки після проведення ретельного аналізу результатів перевірок ці двигуни надходять у продаж. Таким чином, фірмовий відновлений двигун DAF помітно виграє в порівнянні з двигуном, які пройшли капітальний ремонт у вашій власній майстерні або у стороннього підрядника. Установка фірмового змінного двигуна DAF також може збільшити залишкову вартість вживаної вантажівки.

Коробки передач DAF

Переваги змінних коробок передач DAF:

 • У всіх відношеннях відповідає трансмісії DAF
 • Мінімальне тертя для зниження витрати палива
 • Висока якість, приваблива ціна
 • Така ж гарантія, як у нових коробок передач
 • Екологічність завдяки повторному використанню матеріалів
 • Витрати відомі заздалегідь (на відміну від ремонту)
 • Мінімальний час простою шляхом заміни компонентів в зборі

Фірмові змінні запасні частини DAF - Коробки передач

Відновлена коробка передач з плавним перемиканням, як у нової? З повноцінною заводською гарантією надійності?

Так, це дійсно можливо, оскільки відновлені на заводі-виробнику коробки передач, що поставляються за програмою фірмових відновлених запасних частин DAF, за якістю відповідають новим, але відрізняються привабливою вартістю. Компанія DAF споряджені фірмовими відновленими коробками передач практично для будь-якої вантажівки з модельного ряду.

Оптимальна надійність функціонування.

DAF Exchange Parts

Коробка передач є важливою ланкою в трансмісії вантажівки. Вона дозволяє рухатися на відповідній передачі, незалежно від швидкості і навантаження, в найбільш економічному режимі. При потужності двигунів, що перевищує 500 к.с., зусилля в коробці передач легко можуть досягати тисяч Ньютон метрів. При таких зусиллях трансмісії доводиться нелегко.

Нікому не потрібні зайві ризики, тому цілком природно, що ви обираєте якість при заміні несправної коробки передач. Використовуючи коробку передач, що поставляється за програмою фірмових відновлених запасних частин DAF, на яку поширюється повноцінна заводська гарантія, ви робите вибір на користь надійної роботи і максимальної зручності при перемиканні передач.


Зчеплення

Переваги змінного зчеплення DAF:

 • Відновлення до початкових робочих характеристик DAF
 • Зменшення часу простою автомобіля
 • Співвідношення ціни та якості
 • Наявність в готовому вигляді на складі
 • Повноцінна гарантія DAF

Фірмові змінні відновлені частини DAF - Зчеплення

DAF Exchange PartsКоли настає час ремонту несправного або зношеного зчеплення, програма фірмових відновлених запасних частин DAF пропонує на вибір велику кількість змінних механізмів зчеплення, капітальний ремонт яких був виконаний на заводі-виробнику. Якість даного зчеплення відповідає якості спочатку встановленого вузла, оскільки при капітальному ремонті пред'являються ті ж строгі вимоги, що і в процесі виробництва. Тому фірмове відновлене зчеплення, що поставляється за програмою фірмових запасних частин DAF, настільки ж добре працює, його додатковою перевагою є приваблива вартість змінного компонента.

Максимальна функціональність

Зчеплення є найважливішим елементом трансмісії, але на практиці воно виявляється схильним дуже сильному зносу. У найскладніших умовах від нього потрібна максимальна функціональність і, в той же час, воно повинно забезпечувати зручність водія, поглинаючи вібрації. Тому комплект зчеплення DAF включає в себе ідеально підібрані якісні компоненти.


Генератори і стартери

Переваги змінних генераторів і стартерів DAF:

 • У всіх відношеннях відповідає вантажівці DAF
 • Найвища продуктивність
 • Найвища експлуатаційна надійність
 • Довговічність
 • Низький рівень шуму, що забезпечує зручність
 • Така ж гарантія, як у нових компонентів
 • Екологічність завдяки повторному використанню матеріалів
 • Витрати відомі заздалегідь (на відміну від ремонту)
 • Широкий асортимент
 • Зручність замовлення, терміновість доставки
 • Найбільш широкий асортимент в галузі

Фірмові відновлені запасні частини DAF - Стартери та генератори

DAF LubricantsНадійність роботи є найважливішим елементом при експлуатації вантажних автомобілів, оскільки будь-який простій тут же позначається на продуктивності. Тому важливий запуск двигуна з першого разу. Він залежить не тільки від потужності стартера, але і від надійності акумулятора, який, в свою чергу, заряджається від генератора.

Ці три компоненти повинні ідеально відповідати один одному для забезпечення впевненого запуску і достатньої потужності для всіх електричних і електронних пристроїв, що встановлюються на сучасні вантажівки DAF. Завжди вибирайте фірмові запасні частини DAF при заміні генератора або стартера. Це позбавить вас від неприємних сюрпризів.

Оптимальна надійність функціонування.

Міцність будь-якого ланцюжка залежить від міцності її слабшої ланки. Наприклад, новий акумулятор, підключений до генератора, який видає недостатній струм, ніколи не забезпечить необхідної продуктивності. Це помітно при запуску, особливо взимку, а також при недостатності живлення для бортового обладнання та освітлення.

Саме з цієї причини крім акумуляторів вищої якості програма фірмових відновлених запасних частин DAF також пропонує вам змінні генератори і стартери за привабливими цінами. Вони абсолютно не поступаються за якістю новим і відновлюються точно відповідно до заводських характеристик. Таким чином досягається оптимальна надійність кожної ланки в ланцюзі, і можна далі покладатися на електричну систему вантажівки.


Знайди найближчого дилера DAF