Мастильні матеріали DAF


Мастильні матеріали DAF

Мастильні матеріали DAF є невід'ємною частиною каталогу фірмових деталей DAF, а також є одним із засобів залучення клієнтів. Широкий асортимент мастильних матеріалів DAF дозволяє запропонувати мастильні матеріали для будь-яких моделей двигунів PACCAR.

Асортимент мастильних матеріалів DAF включає моторні масла всіх типів від високопродуктивних до економічних; від мінеральних до синтетичних. Трансмісійні масла також є важливою частиною асортименту мастильних матеріалів DAF і включають масла для механічних, автоматичних коробок передач і диференціала. Також ми пропонуємо широкий асортимент охолоджуючих рідин.

Всі мастильні матеріали DAF виконують п'ять основних функцій і відповідають високим стандартам DAF і вимогам законодавства.

DAF Lubricants

1. Система змазки

Металеві деталі двигуна рухаються з великою швидкістю і мають вкрай жорсткі допуски. Тому належна мастило дуже важлива.

2. Герметики

Незважаючи на вкрай жорсткі допуски між поршнем і гільзою циліндра, між ними існує найменший зазор. Зазор змащується маслом, підтримуючи коефіцієнт стиснення і, отже, потужність двигуна.

3. ОхолодженняDAF Lubricants

Менш відомою, але все ж вкрай важливою функцією масла є передача тепла. Масло відводить тепло з гарячих частин двигуна і розсіює тепло при проходженні через охолоджувач масла.

4. Очищення

Присадки, що містяться в олії, запобігають утворенню відкладень на гарячих поверхнях. Завдяки цьому двигун і, зокрема, поршні залишаються чистими, і запобігає залипання поршневих кілець.

5. Захист від корозіїDAF Lubricants

У процесі згоряння палива в двигуні утворюються кислоти, які можуть викликати утворення іржі і корозії. В олії містяться спеціальні присадки, які нейтралізують дію кислот і тим самим запобігають утворенню іржі і корозії.

Знайди найближчого дилера DAF