Асортимент TRP

TRP Truck trailer parts TRP Range

TRP Truck and Trailer Parts

TRP - якість, який можна довіряти!

Асортимент TRP широкий і різноманітний і весь час поповнюється, так що тут завжди можна знайти те, що необхідно. В асортимент TRP входять деталі і запасні частини для всіх поширених марок причепів і напівпричепів. Служба термінової доставки забезпечує наявність всіх деталей і запасних частин в одному місці. Що може бути швидше і зручніше? Програма по деталях TRP економить ваш час і гроші.

Всі моделі вантажівок

TRP - Усі моделі вантажівок - Один магазин

TRP Truck trailer parts All makes Як то кажуть, в розмаїтті - сіль життя. Але коли справа доходить до обслуговування і заміни деталей в неоднорідному автопарку, набагато зручніше мати один пункт, куди можна звернутися і вирішити проблеми за один раз, отримати один рахунок і забезпечити функціонування автомобілів найменш витратним способом. Тому компанія PACCAR Parts в програмі TRP пропонує для всіх моделей вантажівок широкий асортимент деталей і витратних матеріалів для майстерень, які можна замовити як у дилерів, так і через мережу торгових представників. Якість, якій можна довіряти, від провідних постачальників OEM, а також деталі TRP з маркіровкою і гарантією.

Оптимальне поєднання
Жоден вантажівка не може бути кращим у всіх областях застосування. Власники автопарків вибирають оптимальний набір автомобілів, які будуть найкращим чином відповідати вимогам цілого ряду різних транспортних і логістичних завдань, починаючи від далеких перевезень і збору вантажів в декількох пунктах до розвозок за декількома пунктами.

Вибір вантажівки або причепа також залежить від вантажу, що перевозиться – від наливних нафтохімічних до харчових продуктів, від сухих вантажів до машинного обладнання, електрообладнання або квітів. Попит і пропозиція, наявність на складі, можливі знижки і робота дилера - все це також впливає на остаточний вибір вантажівки і причепа.

Таким чином, більшість перевізників організовують змішані автопарки, різноманітність автомобілів дозволяє добитися максимального результату. Але коли справа доходить до обслуговування і заміни деталей в неоднорідному автопарку, набагато зручніше мати один пункт, куди можна звернутися і вирішити проблеми за один раз, отримати один рахунок і забезпечити функціонування автомобілів найменш витратним способом. Тому компанія PACCAR Parts в програмі TRP пропонує для всіх моделей вантажівок і причепів широкий асортимент деталей, які можна замовити як у дилерів, так і через мережу торгових представників. Якість, якій можна довіряти, від більш ніж 50 провідних марок OEM, а також деталі TRP з маркіровкою і гарантією.

Програма TRP надає широкий асортимент деталей, що включає більше 60000 одиниць, доступний в мережі з 1000 доларів в 26 країнах, які представляють такі поширені марки як MAN, Mercedes, Renault, Iveco, Scania і Volvo.

Деталі TRP поставляються компанією PACCAR, яка є провідним виробником вантажівок і, займаючи унікальну позицію, добре розуміє потреби власників автопарків в якісних деталях за помірними цінами. Ми доставляємо необхідні вироби в зручні для вас терміни.

Електронний каталог TRP

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Зайдіть в каталог TRP, щоб переглянути весь асортимент запчастин для вантажівок та причепів.

TRP eCatalogue

Причепи та частини кузова

Деталі причепів і кузовів

TRP Truck trailer parts TRP Range За кожним тягачем йде причіп або надбудова того або іншого типу. Всі вони розрізняються залежно від області застосування (від кузовів із стінками-шторками, ковзаючими бічними панелями, до здвоєних причепів з підйомними пристроями і жорсткими кузовами, від рефрижераторів і холодильників до цистерн). І, хоча причепи в основному виробляють місцеві виробники, відповідно до вимог відповідного ринку, збирають їх із стандартних промислових деталей. І тут знову програма TRP може виявитися необхідною, оскільки вона надає широкий асортимент деталей причепів, що відповідають практично всім вимогам, за помірними цінами.

                            
 • Всі моделі
 •                           
 • Витратні матеріали для майстерень будь-якого типу
 •                           
 • Якісні вироби за помірною ціною з доставкою в той же або на наступний день
 •                           
 • Зручний докладний каталог TRP
 •                           
 • Авторизований дилер ClimaTech для ефективного обслуговування систем кондиціонування повітря
 •                           
 • Широкий асортимент деталей для модернізації причепів і кузовів
Вантажівки з причепами є рушійною силою європейської економіки, вони перевозять всі мислимі типи продукції - від харчових продуктів до машинного обладнання, від нафтохімічних продуктів до електричного обладнання та електроніки. В умовах, що міняються від спеки Середземномор'я до морозів північної зими, від широких і рівних автомагістралей до розбитих грунтових доріг.

Тому для обслуговування різних ринків потрібна величезна різноманітність причепів. Відповідно, для задоволення потреб конкретного ринку причепи виробляються, в основному, на місцях. Однак збирають їх із стандартних промислових деталей.

І тут знову програма TRP може виявитися необхідною, оскільки вона надає широкий асортимент деталей для всіх моделей причепів, що відповідають практично всім вимогам, за помірними цінами.

Arvin Meritor, BPW, Daimler Chrysler, Fruehauf, Gigant, Hendrickson, SAF і SMB - ось лише деякі з провідних виробників запчастин причепів OEM, що поставляються за програмою TRP. Включаючи осі, пневматичні гальма, підвіску, додаткове обладнання для буксирування, бризковики - і все, що необхідно перевізникам для підтримки автопарку на ходу і збільшення часу роботи.

Електронний каталог TRP

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Зайдіть в каталог TRP, щоб переглянути весь асортимент запчастин для вантажівок та причепів.

TRP eCatalogue

Витратні матеріали

Витратні матеріали TRP

TRP Truck trailer parts Consumables Чим інтенсивніше експлуатація, тим швидше витрачаються матеріали. Величезні автопоїзда знаходяться в русі по п'ять-шість днів в тиждень, 48 тижнів на рік, слідуючи по маршрутах вантажних автомобілів. Більш легкі вантажівки, які використовуються для розвезення товарів, повинні витримувати переривчастий режим роботи і роботу на холостому ходу в щільних транспортних потоках, що позначається на витратах. Тому кожен елемент двигуна, трансмісії і осей повинен бути достатньо змащений для забезпечення безвідмовної роботи і захисту від впливу високих температур.

Будь-мастилі, рідини, масла або присадці, необхідним для інтенсивно експлуатованих автомобілів, в програмі TRP відповідають схвалені продукти високої якості, що відповідають всім вимогам. А також інструменти для полегшення всіх робіт по обслуговуванню. Якість, якій можна довіряти, за помірними цінами.

Повний асортимент якісних витратних матеріалів для майстерні                         
                            
 • Маркування і упаковка забезпечують безпеку і гігієну персоналу  
 •                           
 • Герметики і клейкі речовини, що забезпечують надійність з'єднань  
 •                           
 • Різні мастила, призначені для зниження зносу  
 •                           
 • Засоби для видалення залишкових матеріалів
За програмою TRP також поставляється широкий асортимент фарб і кріплень будь-якого типу.

Всі товари і послуги програми TRP перевірені і схвалені відповідно до найвищих промисловими та державними стандартами.

Електронний каталог TRP

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Зайдіть в каталог TRP, щоб переглянути весь асортимент запчастин для вантажівок та причепів.

TRP eCatalogue

Workshop

TRP - Комплексне рішення для вашої майстерні

TRP Truck trailer parts workshop Гарне оснащення і організація роботи є визначальними факторами для створення і підтримки репутації майстерні серед клієнтів. При проведенні планової перевірки або ремонтних робіт майстерня завжди повинна використовувати новітні інструменти та обладнання, які гарантують високу якість обслуговування і підтримка автомобілів в ідеальному стані - це потрібно всім: механікам, клієнтам і автомобілів.

Каталог TRP містить повний набір високоякісних інструментів для автосервісу для будь-якого виду робіт. В нашій універсальної програмі TRP ви знайдете все необхідне: від простої викрутки до найскладніших систем вимірювання.

Наприклад, Stahlwille є найкращим постачальником інструменту. В каталозі TRP представлений весь асортимент продукції цієї фірми. На підтвердження високої якості ми надаємо гарантію на весь термін служби будь-якого інструменту Stahlwille. Фахівці майстерні повинні бути впевнені в своєму інструменті. Ми пропонуємо вам інструмент, яким користуються професіонали у всьому світі.

Якщо вашої майстерні необхідний високоспеціалізованої обладнання, яке відсутнє в стандартному наборі, то і в цьому випадку TRP прийде вам на допомогу. Служба TRP співпрацює з командою досвідчених інженерів-розробників обладнання для майстерень, які зможуть надати персональні рекомендації по підбору інструменту для вашої майстерні. Наші фахівці нададуть вам кваліфіковану допомогу як при простій заміні інструменту, так і при виборі повного комплекту обладнання для нової майстерні. Ми готові взяти на себе весь комплекс робіт від А до Я, і вам не доведеться ні про що турбуватися.

TRP - ваш партнер для будь-яких завдань: від вибору викрутки до повного оснащення майстерні. Див. Повний модельний ряд обладнання для майстерень в нашому каталозі або зверніться до найближчого дилерського центру DAF.

Електронний каталог TRP

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Зайдіть в каталог TRP, щоб переглянути весь асортимент запчастин для вантажівок та причепів.

TRP eCatalogue

Знайди найближчого дилера DAF