DAF серії CF EURO 5

DAF CF series - distribution

Створені для роботи

Регіональні, внутрішні та міжнародні перевезення. Гладкий асфальт або нерівна грунтова дорога. Серія DAF CF підходить для будь-якого дорожнього покриття, автомобілі цієї серії поставляються в комплектації з жорстким шасі або шасі тягача для моделей з двома, трьома або чотирма осями.


 • Неперевершені ходові якості

  superd_driving
  Розраховані на інтенсивну експлуатацію, ці багатофункціональні шасі займають лідируючі позиції у всіх областях застосування.

  Читати далі
 • Кабіна

  DAF-cf-comfort
  Всі варіанти кабін поєднують в собі такі якості, як невеликі зовнішні розміри з дивно просторним салоном, зручний вхід / вихід з кабіни, чудовий огляд і ергономічне робоче місце.

  Читати далі
 • Трансмісія

  power_to_perform
  Двигуни PACCAR відповідають найжорсткішим вимогам стандартів по економічності, надійності і тривалості терміну експлуатації.
   

  Читати далі
 • Шасі

  smart_chassis
  Надійне, виготовлене з високоякісної сталі СF-шасі відрізняється винятковою міцністю і невеликою масою, що дозволяє збільшити корисне навантаження.
   

  Читати далі
 • Області застосування

  DAF-CF-20110127-400
  Невелика власна маса автомобіля дозволяє використовувати автомобілі серії CF для перевезення важких вантажів, а міцна конструкція, потужні двигуни і широкий вибір комбінацій шасі і осей дозволяють використовувати їх в самих різних областях застосування.

  Читати далі

Знайди найближчого дилера DAF