Завантажити:

Понеділок, 15 серпня, 2022 | Eindhoven

ПЕРШИЙ СМІТТЄВОЗ DAF CF ELECTRIC ДОСТАВЛЕНИЙ КОМПАНІЇ ROVA


Починаючи з березня цього року в рамках польових випробувань перший сміттєвоз DAF CF Electric 6x2 почав роботу в голландській компанії з утилізації побутових відходів - ROVA. Вантажівка оснащений електричною трансмісією VDL з нульовим рівнем викидів, а також повністю електричної надбудовою для збору сміття VDL. Транспортний засіб експлуатується компанією ROVA в голландському місті Зволле.

DAF New XF For Primafrio

З кінця 2018 року тягачі DAF CF Electric 4x2 використовуються для перевезення всередині міста провідними транспортними компаніями Нідерландів та Німеччини, а також в мережах супермаркетів. У той час, як DAF почав обмежений продаж свого тягача CF Electric в Нідерландах, Бельгії та Німеччині, чотири повністю електричних шасі 6x2 в даний час проходять польові випробування зі збору сміття. Тривісні автомобілі забезпечують високу вантажопідйомність (повна маса до 28 тон), а завдяки керованій підтримуючій осі - відмінну маневреність, що є величезною перевагою для сміттєвозів, які працюють в щільній міській забудові.

Регулярні маршрути

Трансмісія VDL E-power, встановлена ​​на сміттєвозі DAF CF Electric 6x2, що забезпечує потужність 210кВт і крутний момент 2000 Нм, як і вантажівка CF Electric. Трансмісія заряджається від акумуляторної батареї із загальним обсягом енергії 170 кВт⋅год, що є достатньо для звичайних маршрутів збору сміття. Вантажівки для вивезення сміття зазвичай повертаються на склад кожні кілька годин для розвантаження, при цьому DAF CF Electric може зарядити акумулятор до 80% всього за 30 хвилин.

First-DAF-CF-Electric-refuse-collection-truck-delivered-to-ROVA-05.jpg

«Не гірше звичайної вантажівки»

За словами Марко ван Ленте, генерального директора ROVA, простота використання сміттєвоза DAF CF Electric є ключовим моментом. «DAF CF Electric так само зручний і простий в експлуатації, як і будь-яка вантажівка з традиційним приводом, і ми щиро віримо, що важливо з самого початку брати участь в переході на енергоносії, оскільки, природні ресурси стають все більш рідкісними. В нашій ДНК закладена турбота про майбутнє нашої планети, і використання транспортних засобів з низьким рівнем викидів є частиною нашого плану сталого розвитку».

First-DAF-CF-Electric-refuse-collection-truck-delivered-to-ROVA-02.jpg


Знайди найближчого дилера DAF