Навчання водіїв DAF

DAF-Driver-Academy-driver-training


Скорочення витрат може безпосередньо вплинути на ваші фінансові результати, і найочевидніший спосіб економії - це зробити експлуатацію машин якомога ефективнішою. Кожен водій, який прослухав навчальний курс DAF EcoDrive, найближчим часом знизить експлуатаційні витрати в середньому на 5-10%. На практиці це зазвичай веде до постійного зниження витрати палива на 3-5%, що дає чистий прибуток вашій компанії і допомагає знизити забруднення навколишнього середовища.

Навчальний центр DAF Driver Academy

Навчальний центр DAF Driver Academy

Зниження витрат на паливо на 3-5%

DAF-EcoDriveОсновна мета навчання в DAF Driver Academy: підтримка досягнення максимальної паливної економічності завдяки водієві, обізнаному про важливість економічної їзди. Підвищення якості роботи водія дозволяє домогтися збільшення прибутку на кілометр шляху і скорочення вимушеного простою автомобіля.

 

Наші викладачі - в першу чергу практики: вони дійсно знають, як отримати максимум від вашої вантажівки. Вони знають роботу водія і можуть дати цінну пораду, корисний не тільки з точки зору економії, але і з точки зору здоров'я і безпеки водія.

 

Водійські курси DAF можна підібрати для кожного конкретного водія і відповідно до завдань компанії. Аудиторні та практичні заняття можна організувати так, щоб звести до мінімуму порушення робочих графіків.


Переваги включають:

 • зниження витрати палива
 • скорочення викидів CO2
 • підвищення надійності автомобіля
 • підвищення ефективності водія
 • створення більш здорового та безпечного робочого середовища для водія і екології
 • збільшення часу безвідмовної роботи

Ваш дилер DAF з радістю обговорить з вами різні можливості навчання водіїв DAF. Скористайтеся пошуком DAF DealerLocator, щоб знайти найближчого дилера.

Курс DAF EcoDrive+ (навчання економічному водінню)

Курс DAF EcoDrive+ (навчання економічному водінню)

Підвищення ефективності та зменшення впливу на навколишнє середовище

DAF-Driver-Academy-driver-trainingНовий навчальний курс DAF EcoDrive + допоможе водієві найбільш ефективно використовувати автомобіль і приділяє особливу увагу можливостям новітніх бортових систем. В результаті навчання DAF EcoDrive + довгострокове підвищення паливної економічності становить від 3 до 5%.

Порахуйте самі: рахунки за паливо для 40-тонного великовантажного автопоїзда часто перевищують 60000 євро в рік. Зниження витрати палива на 4% дозволяє заощадити 2400 євро. У рік на один автомобіль. Адже ви не відмовитеся від такої вигоди!

На початку навчання DAF EcoDrive + водієві буде запропоновано продемонструвати свої навички керування автомобілем. В ході цієї перевірки відслідковуються показники часу, витрати палива і оцінки системи допомоги водієві DAF Driver Performance Assistant. На другій стадії навчання водій отримує всі теоретичні відомості про принципи оптимальної експлуатації всіх систем DAF, необхідні для максимальної економії палива. І на завершальній стадії курсу навчання водіїв DAF проводиться заняття з водіння, на якому водій застосовує теоретичні знання на практиці і отримує нові оцінки для підтвердження прогресу.

Новий курс DAF EcoDrive + допомагає поліпшити навички водіння і домогтися більш ефективного використання автомобіля за допомогою останніх нововведень і розробок DAF, включаючи:

DAF EcoDrive + дозволяє досягти постійної економії палива на 3-5%. А також знизити знос шин і робочої гальмівної системи. Інвестиції в курс навчання DAF EcoDrive + швидко окупаються. Перед вами простий приклад розрахунку:

 • Пробіг вашої вантажівки становить 150000 км на рік
 • Економія палива 4%

Таким чином ми отримуємо:

 • 2000 літрів чистої економії на один автомобіль
 • зниження викидів CO2 на 4%

Ви хотіли б мотивувати ваших водіїв на участь у захисті навколишнього середовища і досягнення хороших результатів у роботі? Обслуговуючий вас дилер DAF допоможе вам підібрати потрібні варіанти. Адреси дилерів див. в розділі DAF DealerLocator

Передача автомобіля DAF власнику

Передача автомобіля DAF власнику

Ефективність з першого дня

DAF-Driver-Academy-driver-trainingВаш вантажний автомобіль DAF оснащений різноманітними системами, які забезпечують високу безпеку, комфорт і ефективність.

Навчання при передачі автомобіля DAF власнику дозволить гарантувати оптимальне використання всіх цих систем водієм з першої поїздки.

При поставці нового автомобіля дилер DAF докладно проінструктує водія про різні функції автомобіля. Познайомившись зі своїм новим автомобілем DAF, водій відразу дізнається про всі можливості максимально ефективної роботи, зниження експлуатаційних витрат і зменшення викидів в навколишнє середовище.

Крім іншого, інструктаж при передачі автомобіля DAF власнику включає інформацію про наступне:

 • Процедура передачі автомобіля і контрольний лист
 • гарантія на автомобіль, технічне обслуговування
 • документація по автомобілю
 • щоденні перевірки
 • системи управління рухом
 • регулювання сидіння, рульового колеса і дзеркал
 • цифрова інформаційна панель
 • економічний стиль водіння і фактори, що впливають на витрату палива
 • ефективне використання гальма та MX Engine Brake
 • функції AS Tronic

Обслуговуючий вас дилер DAF запропонує вибрати варіант практичного навчання на автомобілях DAF, який найкращим чином підходить саме вам. Адреси дилерів див. в розділі DAF DAF DealerLocator.

Пов'язана інформація

Інструктажі для водіїв DAF

DAF-XF-Euro-6-interior

Щоб дізнатися про всі можливості вашого нового вантажівки DAF, подивіться відеоролики інструктажу для водіїв на YouTube.

Детальніше

Знайди найближчого дилера DAF