Допомога на дорозі

DAF-ITS-roadside-assistance-940

Міжнародна служба DAF (ITS)

Повернення на дорогу

У разі збою або будь-якій іншій несподіваній ситуації ви можете повністю покладатися на DAF International Truck Service. Одного телефонного дзвінка в DAF ITS досить, щоб мобілізувати сервісну організацію DAF по всій Європі. Контактний центр DAF ITS працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Наші досвідчені оператори пропонують всю необхідну допомогу, щоб повернути вашу вантажівку на дорогу з мінімальною затримкою.

ITS: безкоштовний сервіс для всіх клієнтів DAF

Для негайної допомоги

DAF international truck service

Якщо щось несподіване має коли-небудь статися, один телефонний дзвінок в Міжнародну службу вантажних перевезень DAF (ITS) знову повертає до ладу вашу вантажівку з мінімальною затримкою.

DAF ITS: +31 402143000

Переваги

Переваги DAF ITS

 • Єдиний номер телефону по всій Європі:
  +31 40 214 3000
 • 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік
 • Допомога на десяти різних мовах
 • Швидка і ефективна допомога через 1100 дилерських та сервісних центрів DAF в Європі
 • ITS приносить спокій водієві, організовує гарантію платежу і справляється з іншими фінансовими проблемами
 • Внутрішнє обслуговування, розташоване в центрі організації DAF
 • Також для причепа, надбудови і водія
 • Виділені і висококваліфіковані фахівці забезпечують, щоб більша частина транспортних засобів ремонтувалася на місці
 • ITS буде попереджати домашню базу водія і інформувати компанію про останні результати ремонту
 • Ваш вантажівка повертається на дорогу з мінімальною затримкою

24 / 7

24 години на добу, 7 днів на тиждень

DAF ITS mechanic

Всякий раз, коли приходить дзвінок, ІТС не просто зв'язується з дилером або пунктом обслуговування, який буде надавати допомогу, а також з дилером, де зазвичай обслуговується автомобіль. Це дозволяє оператору ITS негайно організувати гарантію платежу, так що водієві не потрібно турбуватися про фінансові питання. Само собою зрозуміло, що ITS також попереджає домашню базу водія, якщо це ще не зроблено, і постійно оновлює інформацію про хід ремонту.

При консультації з оператором, який постійно оновлює всі події, також можна вирішити, чи замовляти запасну частину або організовувати експрес-доставку запчастини, якої дилер не має в наявності. По всій Європі ITS може похвалитися великою і добре розподіленою мережею близько 1100 дилерів і сервісних центрів DAF. Клієнти DAF можуть бути впевнені в швидкій допомозі в разі поломки або аварії не менше ніж в 49 країнах - 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

10 мов

Допомога на десяти різних мовах

DAF ITS callcenterНа кожного, хто телефонує на номер DAF ITS (+31 40 214 30 00) відповідає один з операторів ITS, кожен з яких говорить принаймні на шести мовах. ІТС може запропонувати допомогу водіям на десяти різних мовах. Сучасне комп'ютерне обладнання гарантує, що найближча точка обслуговування DAF до транспортного засобу може бути визначена дуже швидко. Швидкість реакції завжди була однією з сильних сторін ІТС. Зрештою, чим швидше вантажівка повернеться на дорогу, тим краще. Більш того, допомога не обмежується тільки самим автомобілем - допомога також надається для причепа, надбудови або навіть водія.

Історія

До кінця 60-х і початку 70-х років міжнародний автомобільний транспорт вже злетів у великий шлях. Водії DAF, які опинилися в скрутному становищі через поломки або аварії, могли зателефонувати в штаб-квартиру DAF в Ейндховені, Нідерланди, і зазвичай розмовляли з кимось із відділу «Міжнародні продажі». Їм завжди пропонували допомогу негайно, але необхідність структурованого та професійного способу розв'язання цих викликів призвела до створення в 1972 році ITS (International Truck Service), яка в той час була унікальною в області комерційних автомобілів.

Знайди найближчого дилера DAF