PACCAR оригінальні запасні частини

PACCAR Genuine Parts Повний асортимент деталей для двигунів PACCAR. Дані деталі призначені і виготовляються з урахуванням найвищих стандартів, яким відповідають двигуни PACCAR.

PACCAR Genuine Parts PackagingВи, можливо, помітили, що двигуни автомобілів DAF носять ім'я PACCAR. Компоненти двигунів також виробляються компанією PACCAR. До теперішнього часу вони доставлялися у фірмовій упаковці запасних частин DAF. Однак відбулися зміни. Всі фірмові запасні частини для двигунів PACCAR відтепер іменуються фірмовими запасними частинами PACCAR. Самі запчастини не змінилися. Ви будете отримувати ті ж якісні запасні частини, вже знайомі вам. Отже, з сьогоднішнього дня, побачивши нову деталь в синій упаковці з емблемою фірмових запасних частин PACCAR, можете бути впевнені, що ви в надійних руках.
 Оптимальні характеристики

Фірмові запасні частини PACCAR в поєднанні з сучасними технологіями, першокласними матеріалами і широким інтегруванням функцій гарантують високу надійність і довговічність двигуна PACCAR. Таким чином, фірмові запчастини PACCAR покращують робочі характеристики двигуна.

Ефективність

Фірмові деталі PACCAR також забезпечують підвищення економічності витрати палива. Технологія уприскування палива SMART забезпечує нагнітання високого тиску, а також точне регулювання уприскування і можливість розподіленого уприскування. В результаті реалізується оптимальний процес згоряння зі значною економією палива..

Довкілля

У двигунах PACCAR використовується технологія SCR, завдяки якій вони відповідають вимогам стандартів Euro 4, Euro 5 та Euro 6 по викидах відпрацьованих газів. Не забувайте про те, що фірмові деталі PACCAR відповідають ще більш суворим стандартам по захисту навколишнього середовища.

Знайди найближчого дилера DAF