Завдяки ряду інтелектуальних технологій рівень шуму, створюваний вантажними автомобілями серії DAF XF, CF і LF Silent, не перевищує 71 дБ (A). Це означає, що вони відповідають суворим стандартам "QuietTRUCK" і можуть використовуватися для завантаження і розвантаження у вечірній, нічний час або рано вранці в зонах, де діє обмеження максимально допустимого рівня шуму.

Переваги 

Вантажні автомобілі DAF LF, CF і XF Silent принесуть вашому бізнесу безліч переваг. Ви зможете розширити спектр своїх послуг з вантажоперевезень в межах міста, не боячись потурбувати нічний сон місцевих жителів, що дозволить підвищити якість обслуговування клієнтів.

Принцип роботи системи

Все просто: водієві потрібно лише натиснути кнопку на панелі приладів, щоб активувати "Без звуку". ПО двигуна перемикається на програму, що обмежує крутний момент і частоту обертання двигуна.

Крім того, трансмісія автоматично перемикає передачі при більш низьких оборотах. Ізоляція коробки передач також сприяє зниженню рівня шуму. Завдяки цьому вантажівки DAF Silent стають приємними гостями навіть у позаурочний час.

Silent mode


Широкий вибір

Моделі DAF Silent поставляються на базі жорсткого шасі або тягача серії XF, CF і LF з різними варіантами кабіни, довжини шасі і конфігурації осей. DAF CF і XF оснащені сучасними і економічними двигунами PACCAR MX-11 обсягом 10,8 л і потужністю від 220 кВт / 299 к.с. до 330 кВт / 449 к.с. Компактний і високоефективний DAF LF обладнаний сильним двигуном PACCAR PX-5 об'ємом 4,5 л і потужністю 135 кВт / 184 к.с.

DAF CF silent


Прагнення до ефективності

Компанія DAF знає особливості вашого бізнесу і розуміє, наскільки вам важлива ефективність роботи. Саме тому ми пропонуємо передові транспортні рішення, оптимізовані під ваші потреби. Такі як лінійка Silent: найнадійніші і недорогі в експлуатації вантажні автомобілі DAF на ринку. Крім того, ми пропонуємо широкий асортимент послуг для забезпечення максимальної експлуатаційної доступності. Всі наші продукти і послуги можна отримати в одному місці: у вашого дилера DAF. DAF Transport Efficiency - це назва нашої програми, покликаної зробити кожен кілометр пробігу максимально прибутковим для вас.