Внутрішній простір кабіни

Спокійний водій - це більш надійний водій. Ось чому LF Euro 5 пропонує водієві дуже зручне місце для роботи. За рахунок використання теплої колірної гамми будь-який водій відразу ж відчує себе як вдома в цій кабіні. Матеріали, компоновка і оздоблення кабіни відрізняються практичністю і простотою в догляді. В результаті внутрішній простір кабіни завжди виглядає новим і доглянутим.

Керування автомобілем

Сідайте за кермо і їдьте

За рахунок використання теплої колірної гамми будь-який водій відразу ж відчує себе як вдома в цій кабіні. Кабіна DAF серії LF включає:

  • Повністю регульовані сидіння для оптимального комфорту і простоти експлуатації.
  • Приладову панель з зрозумілим щитком приладів і яскравим кольоровим дисплеєм, оснащеним функцією DAF Driver Performance Assistant.
  • Багатофункціональний рульове колесо з вбудованими органами управління.
  • Систему обігріву та вентиляції екстра-високої потужності, що забезпечує комфортну температуру в кабіні.

Матеріали для завантаження

Доступ в кабіну

Оптимальні можливості доступу

Оптимальна доступність - необхідна выдмыннысть міського вантажного автомобіля. Тому кабіни LF мають двері, які відкриваються до 90º, і широкі сходи, що підсвічуються для безпеки водія. Обтічні кутові дефлектори направляють потік повітря зовні таким чином, що дверні ручки завжди залишаються чистими.

У вантажівці є потужні системи опалення та вентиляції, так що температура в кабіні швидко повертається до норми після відкривання дверей.

У найлегших моделях LF (з діаметром коліс 17,5 дюймів) підлоги залишаються досить низькими - 89 см. У більш важких вантажівках з діаметром коліс 19,5 і 22,5 дюймів висота підлог становить 98 см і 111 см відповідно.

Матеріали для завантаження

Зберігання

Безліч варіантів зберігання

В першу чергу при доставці вантажів водію потрібно безліч практичних місць для зберігання. Тому LF оснащений просторими відсіками, що закриваються, для зберігання речей.

У випадку, якщо LF оснащений автоматичною коробкою передач AS-Tronic, на приладовій панелі збоку від водія передбачений додатковий відсік для зберігання, наприклад, для накладних і записної книжки. Крім того, відсіки для зберігання передбачені в дверних панелях, на задній стінці кабіни розташована сітка для зберігання, а відразу над вітровим склом розташоване ще два відсіки для зберігання.

Над вітровим склом з боку водія розташовуються чотири роз'єми DIN для додаткових пристроїв. Ноприклад, цифрового тахографа, що, відповідно, робить можливим його використання. Подовжена кабіна Day Cab і кабіна Sleeper Cab також оснащені трьома додатковими відсіками для зберігання,що закриваються, які стандартно розташовуються за сидіннями.

Матеріали для завантаження

Знайди найближчого дилера DAF