Розроблено з урахуванням ваших потреб

Серія LF Euro 5 включає в себе повний асортимент ефективних автомобілів для доставки вантажів. При їх розробці фахівці повністю сфокусувалися на досягненні максимальної ефективності роботи оператора і максимальному спрощенні використання водієм. І, нарешті, автомобіль LF Euro 5 став новим еталоном вантажопідйомності, економії палива і максимального періоду безперервної експлуатації. Одночасно з цим, він має неперевершену практичністю.

Коротко

Кращий автомобіль доставки

Автомобіль DAF LF Euro 5 ретельно продуманий до найменших деталей. Він ідеально підходить для доставки вантажів. Для кожного завдання в класі 7,5 - 19 т можна знайти спеціалізовані рішення LF. Незалежно від того, яку версію ви виберете, автомобілі відрізняються кращою в класі вантажопідйомністю завдяки своїй низькій вазі в спорядженому стані. Це забезпечує ефективність, так само як і наявність двигунів PACCAR з чотирма і шістьма циліндрами і потужністю від 152 кВт / 207 к.с. до 210 к.с. / 286 к.с. Потужність, надійність, економія палива і екологічність.

Автомобіль DAF LF Euro 5 відрізняється чудовим зовнішнім виглядом. Продуманий внутрішній простір, приладова панель з інтегрованою системою Driver performance Assistant забезпечує ідеальні умови роботи. Шасі має абсолютно плоску форму і підходить для установки кузовів сертифікованих забудовників.

Серія DAF LF Euro 5 доступна з трьома варіантами кабін: денна кабіна (Day Cab) довжиною 160 см, подовжена денна кабіна (Extended Day Cab) з додатковим простором для зберігання багажу, і з кабіною довжиною 200 см зі спальним місцем (Sleeper Cab). Всі кабіни мають компактну ширину 213 см, що підвищує їх маневреність в міських умовах, а також найменший радіус повороту серед всіх вантажних автомобілів в даному класі, який забезпечується завдяки нахилу коліс в 53º.

Матеріали для завантаження

Знайди найближчого дилера DAF