Сфери застосування

 

Двох-, трьох- і чотирьох хосні тягачі

За спеціальним замовленням модель XF105 4 x 2 пропонує широкй вибір колісних баз. Для транспортування великогабаритних вантажів компанія DAF може запропонувати тягач версії 4 x 2, опорно-зчіпний пристрій якого розташований на дуже малій висоті - всього 96 сантиметрів. Це означає, що трейлери, які мають внутрішню висоту близько трьох метрів, можуть вміщати вантаж об'ємом до 100 м3. Передня вісь цього тягача з низьким розташуванням зчіпного пристрою володіє максимальним навантаженням на вісь 7,5-тонн і оснащена параболічними ресорами. Задня вісь має максимальне навантаження 11,5-тонн і оснащена пневматичною підвіскою з чотирьма пневмо-подушками.

На запит може бути встановлена передня вісь, оснащена пневматичною підвіскою. Є кілька варіантів шасі версії 6 x 2 для збільшення корисного навантаження. Такі шасі поставляються або у вигляді подвійної керованої і підйомної осі, або у вигляді підтримуючої, підйомної або ж керованої осі. Можна вибрати конфігурацію, найбільш відповідну потребам замовника. У моделі версії 6 x 2 з двома ведучими осями, задня вісь є керованою і підйомною. Важливою перевагою автомобіля, оснащеного керованою задньою віссю, є висока маневреність в обмеженому просторі.

Для спеціальних, легких або надміцних сфер застосування, є тягачі з конфігурацією 6 x 2, оснащених підйомною підтримуючою віссю з одинарними або здвоєними колесами. Для операторів, яким потрібна обмежена кількість додаткового корисного навантаження, DAF може постачати XF105 з легкою і не керованою підйомною віссю з 17,5-дюймовими колесами.

Завершує модельний ряд трьох- та чотирьох- осні тягачі з двома ведучими осями, призначеними для транспортування надважких вантажів.

Широкий вибір жорстких шасі

Компанія DAF поставляє жорстке шасі XF105 у вигляді стандартної 4 x 2 моделі з можливістю вибору колісної бази. Є також додатковий модельний ряд 6 x 2 жорстких шасі. Всі версії мають пневматичну підвіску і випускаються з одно- або двомісними шинами. Повітряна підвіска спереду не є обов'язковою.

Модель XF105 також поставляється на основі 6 x 2 жорсткого шасі з керованою задньою підтримуючою віссю для забезпечення надвисокої маневреності в обмеженому просторі. Модельний ряд шасі також включає в себе модифікації 6 x 4, 8 x 2 і 8 x 4.

 

Знайди найближчого дилера DAF