Інтер'єр

 

Максимально комфортне робочий і житловий простір

Увійдіть в салон кабіни автомобіля моделі XF105 і відкрийте для себе новий світ якості, розкішної обробки і ергономіки. Відразу стає ясно, що компанія DAF зробила все, щоб забезпечити водієві комфорт, безпеку і можливість для продуктивної роботи. Компанія DAF знає, що потрібно водію, щоб відчувати себе тут як вдома.

Максимальні стандарти для забезпечення комфорту водія

Салон автомобіля був спроектований таким чином, щоб відповідати максимальним стандартам для забезпечення комфорту водія. У цій кабіні і жити, і працювати приємно. Новий ексклюзивний інтер'єр, виконаний в двох відтінках, створює відчуття особливого комфорту в Super Space Cab кабіні. При розробці салону велика увага приділялася навіть самими дрібними деталями, побажанням та умовам роботи водія.

Безпека, зручний контроль

ядьте на сидінні водія за ергономічним рульовим колесом, і відразу стає ясно, що безпека, комфорт і простота в експлуатації отримали високий пріоритет при розробці XF105. Такі функції, як Adaptive Cruise Control, Forward Collision Warning і DAF Camera System - роблять рух навіть більш безпечним і більш зручним.

Знайди найближчого дилера DAF