Відмінна турбота і ефективність водія

Нові CF і XF є найбезпечнішими вантажівками на дорозі. Вони оснащені розширеними функціями, які не тільки забезпечують максимальну безпеку водіїв та інших учасників дорожнього руху, а й сприяють підвищенню ефективності та комфорту.

1. Адаптивний круїз-контроль

Adaptive Cruise Control (ACC) автоматично регулює швидкість транспортного засобу, щоб підтримувати безпечну відстань від автомобілів попереду.

2. Круїз-контроль з функцією прогнозування

PCC використовує технологію GPS для визначення точного місця розташування вантажівки і очікуваних умов руху на наступні 1-2 км. Він використовує цю інформацію для визначення ідеальної швидкості в заданому діапазоні.

3. Попередження про пряме зіткнення

Попередження про початок зіткнення (FCW) генерує застережливий звук і візуальне попередження на приладовій панелі, закликаючи водія вжити заходів, щоб запобігти зіткненню.

4. Удосконалена система аварійного гальмування

Розширені аварійні гальмівні системи (AEBS) уповільнюють вантажівку самостійно в надзвичайних ситуаціях.

5. Система попередження про виїзд зі смуги руху

Система попередження про виїзд зі смуги (LDWS) попереджає водія, коли транспортний засіб починає виходити зі смуги через помилку водія, сонливості або відволікання уваги.

6. Контроль стійкості автомобіля

Електронна гальмівна система має поліпшену систему стабілізації транспортного засобу (VSC) для запобігання брязкоту і перекидання.

DAF Safety Systems
DAF Silent

Тиха версія

Нові CF і XF з двигуном MX-11 доступні у версії Silent, яка використовує інтелектуальні технології, такі як спеціальне програмне забезпечення для двигунів і інкапсульований редуктор, щоб підтримувати рівень шуму нижче 71 дБ (A). Це робить автомобіль ідеальним для навантаження і розвантаження товарів в районах, де застосовуються обмеження на вечірній, нічний або ранній ранок.