DAF The New CF and XF chassis

Ідеальна основа для будь-якої надбудови

Втіленням досконалості стала також оновлена, ретельно продумана концепція шасі. Виготовлена з високоякісної сталі конструкція є одночасно міцною і легкою. Більш того, вона дозволяє економити вільний простір, що викличе захват у виробників кузовів.

Міцність, мала вага і чудова керованість

Втіленням досконалості стала також оновлена, ретельно продумана концепція шасі. Виготовлена з високоякісної сталі конструкція є одночасно міцною і легкою. На тягачах і деяких жорстких шасі міцна і легка задня вісь встановлюється за допомогою Stabilink.

  • Мала вага сприяє економії палива і збільшення вантажопідйомності, підвищуючи таким чином ефективність вантажоперевезень.
  • Підвіска задньої осі Stabilink забезпечує оптимальну поперечну стійкість, вищу вантажопідйомність і чудову керованість.

Максимальна гнучкість

Нові CF і XF - зразок ефективності з точки зору конфігурацій шасі. Для забезпечення максимальної ефективності компоненти можна розташувати відповідно до конкретних вимог. Крім того, залишається достатньо місця для установки насосних систем, опор крана або великих паливних баків.

  • Продумана схема розташування компонентів на шасі дозволяє встановлювати на тягачі паливні баки об'ємом до 1 500 л.
  • Сила-силенна варіантів компонування обладнання шасі дозволило створити автомобіль з найширшими можливостями експлуатації, який не має аналогів в галузі.

Переваги для виробників кузовів

Для нових CF і XF пропонується широкий вибір модулів кріплення кузовів (BAM), що дозволяє встановлювати різні види кузовного обладнання. Спеціальні модулі передбачені для кузовів-фургонів і в разі установки крана. Жорсткі шасі мають стандартну схему розташування отворів в задній частині вантажівки, що спрощує установку поперечок і гідроборта.

  • Велика різноманітність модулів кріплення кузова скорочує час монтажу.
  • Повністю плоске шасі і установка компонентів з внутрішньої сторони ще більше розширюють можливості сумісності з обладнанням виробників кузовів.

Надзвичайно компактний блок EAS

Спеціально для нових CF і XF розроблено абсолютно нову і надзвичайно компактну систему додаткової обробки відпрацьованих газів. Це дозволяє звільнити більше місця на шасі. Для ряду спеціальних областей застосування більше не потрібно встановлювати блок нейтралізації NOx і протисажевий фільтр окремо. Це також позитивно позначається на ефективності вантажівки.

  • Надзвичайно компактний блок EAS дозволяє вивільнити більше місця на шасі.
  • Зниження ваги на 50 кг дозволяє на стільки ж збільшити вантажопідйомність.

Пневматична підвіска ECAS

Для досягнення максимальної надійності, довговічності і функціональності була повністю переглянута конструкція пневматичної підвіски з електронним управлінням (ECAS). Нові функції включають контроль співвідношення тиску, управління підйомної віссю 2 і контроль тиску підйомних пневмобалонів. Також оновлена система передбачає можливість фіксації "ECAS freeze" і функцію фіксації в нижньому положенні ECAS для підвищення стійкості при роботі з таким додатковим обладнанням, як крани і крюки підйомники. Інноваційний і простий у використанні пульт дистанційного керування з підсвічуванням кнопок підключається до сидіння.

  • Нові можливості ECAS дозволяють підвищити безпеку вантажно-розвантажувальних робіт
  • Водії безсумнівно високо оцінять точність управління дистанційного пульта в будь-яких умовах