The New XF dashboard

Неперевершений комфорт водія

Ще одна важлива перевага нових CF і XF - новий рівень комфорту для водія. Завдяки розробленим новим функціям кабіна стає ще більш привабливим місцем для роботи, сну і відпочинку. Численні нововведення дозволяють адаптувати внутрішній простір кабіни під свої бажання і потреби, що гарантує неперевершений рівень комфорту і зручності. До того ж, добавлено безліч нових функцій, з якими управління вантажівкою стане простіше, безпечніше і зручніше, ніж будь-коли.

DAF The New CF and XF interior features

Мрія водія

При розробці нових CF і XF ми спиралися на високі стандарти комфорту для водія, завдяки яким вантажівки DAF відомі у всьому світі. Обсяг внутрішнього простору нової кабіни не має аналогів на ринку. Крім того, нові моделі комплектуються найбільшими і зручними спальними місцями і відрізняються абсолютно новим, привабливим дизайном. Нові CF і XF: найкраще рішення для водія!
DAF The New CF and XF interior features

Високо комфортабельний клімат контроль

Абсолютно нова система управління кліматом створює неперевершений рівень комфорту і максимально проста і зручна в управлінні. Водій може керувати функціями обдуву скла, вентиляції при стоянці, обігріву з таймером, обігріву в нічний час і автоматичної рециркуляції повітря одним дотиком. Всі функції також доступні на панелі на задній стінці. Все це забезпечує максимальний рівень комфорту для водія. Крім цього, нова система управління кліматом кабіни гарантує неперевершену енергоефективність, підтримуючи загальну вартість володіння на низькому рівні.
DAF The New CF and XF interior features

Ще більше корисної інформації для водія

Тепер водій отримує ще більше корисної інформації, що дозволяє йому завжди приймати вірні рішення. Нові шрифти і оновлений стиль вишуканої і зрозумілої панелі приладів помітно спрощують зчитування інформації. Інформаційна панель водія (DIP) надає ще більше відомостей для підвищення комфорту і ефективності. Для зручності водія всі налаштування на панелі приладів логічно розділені на групи, а в систему Driver Performance Assistant (DPA) додані нові рекомендації по економічному стилю водіння.
DAF The New CF and XF interior features

Зручне управління внутрішнім освітленням кабіни водія

Повністю оновлено внутрішнє освітлення кабіни і додано інноваційний поворотний перемикач. Нова кнопка управління розташована безпосередньо в центрі консолі приладової панелі, що спрощує доступ до управління освітленням. Водій може вибрати один з режимів освітлення, підібравши його під умови руху або відпочинку; крім того, додана функція регулювання яскравості освітлення. Для зручності передбачений тумблер на задній стінці.
DAF The New CF and XF interior features

Перемикачі з можливістю перестановки

Нова інтелектуальна електронна система автомобіля дозволяє вибирати розташування окремих перемикачів в залежності від уподобань водія. Це сприяє підвищенню рівня комфорту для водія і максимальної ефективності вантажівки. Завдяки таким перемикачам дилерам і виробникам кузовів немає необхідності встановлювати зайві панелі управління, щоб додати нові функції.
DAF The New CF and XF interior features

Інтер'єр. Лідер у своєму класі

Нові вишукані «теплі» пісочні відтінки оформлення приладової панелі, сидінь, шторок, матраців, а також задньої і бічних стінок кабіни надають салону затишок - навіть найвимогливіший водій відчує себе як вдома. Нова лінійка Exclusive - це втілення розкоші і комфорту. Її відрізняють приладова і дверні панелі темно-коричневого «коньячного» відтінку, а також стильні вентиляційні отвори з алюмінієвою окантовкою. Місце для роботи і відпочинку на 5 зірок!