Ідеальна база для установки кузова


Мала власна вага і висока вантажопідйомність дозволяють назвати новий LF кращим автомобілем у своєму класі. А це означає додатковий прибуток для вашого бізнесу. Новий LF з сучасним і міцним шасі малої ваги не терпить компромісів в питаннях надійності та маневреності.

Повністю оптимізована підвіска

Рух на новому LF відрізняється незвичайним комфортом. Передня підвіска повністю оптимізована і забезпечує ідеальний баланс амортизації, поперечної стійкості і жорсткості. Передні осі (3,6 - 7,5 тонн) гарантують високу вантажопідйомність, що дозволяє уникнути перевантаження, особливо при поступовому розвантаженні товарів. А неперевершена маневреність автомобіля обумовлена мінімальним в цьому сегменті радіусом повороту.

Високоефективні осі

Різні варіанти задніх осей і бортових передач дозволяють підібрати оптимальну версію LF для будь-якої області застосування. Всі варіанти осей - від найлегшої 5-тонної осі SR 5.10 до 13-тонної задньої осі SR1344, що підвищує вантажопідйомність 19-тонних моделей LF - гарантують чудову продуктивність, тривалий термін служби і максимальний комфорт для водія. Блокування диференціала поставляється додатково практично для всіх варіантів осей, гарантуючи максимальне тягове зусилля і підвищену керованість в будь-яких умовах.

Ще більша вантажопідйомність

Лінійка LF вже відрізняється максимальною вантажопідйомністю в своєму класі завдяки широкому вибору варіантів довжини шасі і колісних баз. Колісна база нового LF може досягати 6,90 м. У результаті стає можливим перевозити вантажі завдовжки понад 9 м, що ще більше підвищує вантажу продуктивність автомобіля. Крім того, більш довгі колісні бази дозволяють встановлювати паливні баки об'ємом до 1240 л, що також не має аналогів серед вантажівок цього класу. Це наділяє новий LF більшою робочою здатністю і дозволяє водієві зупинятися для дозаправки там, де це є найбільш вигідно.

Чудова сумісність з обладнанням виробників кузовів

На нових LF також передбачені удосконалення, що гарантують ще більшу сумісність з обладнанням виробників кузовів. До цих вдосконалень відносяться нові модулі кріплення кузовів (BAM), що дозволяють швидко і з легкістю встановлювати кузови-фургони, задні підйомники, самоскиди, крани та інше обладнання. Крім того, ще більшу кількість комбінацій колісної бази і заднього звису робить автомобіль більш універсальним. Це дозволяє підбирати при виробництві конфігурацію шасі, що гарантує ідеальну сумісність з кузовами і надбудовами будь-якого типу.