Досконалість силового агрегату

Транспорт для дистрибуції найчастіше вимагає індивідуальних рішень. Саме тому для вантажівок DAF LF передбачений унікальний асортимент двигунів, трансмісій і передаточних чисел задньої осі, що дозволяє підібрати ідеальний вантажний автомобіль для тих чи інших умов роботи. Але яку б конфігурацію ви не вибрали, ви завжди можете бути впевнені в надійності та економічності, чудовій продуктивності та низькому рівні викидів, а незрівнянний комфорт водія є стандартом для усіх Нових LF.

Потужні двигуни

Новий LF пропонується із широким вибором двигунів. До них відносяться потужний чотирициліндровий 4,5-літровий PACCAR PX-5 та шестициліндровий 6,7-літровий PACCAR PX-7. Завдяки новому програмному забезпеченню та оптимізованому керуванню теплом та повітрям, максимальний крутний момент був збільшений і проявляється при меншій швидкості у обох двигунах.

Зменшені передаточні числа задньої осі

За рахунок використання нових більш низьких передавальних чисел задньої осі (до 3,31: 1) частота обертання двигунів знижується на 150-200 об / хв при русі з круїзною швидкістю. У поєднанні з удосконаленнями двигуна така оптимізація силового агрегату забезпечує економію палива до 6%, а комфорт водія значно підвищується завдяки більш низькому рівню шуму двигуна.

Тихий та економний

Двигуни PACCAR PX повністю відповідають новітнім екологічним вимогам і мають найнижчі значення викидів вихлопних газів. Крім того, їх компактна конструкція, яка передбачає інтеграцію різних компонентів в блок циліндрів двигуна і головку блоків циліндрів, робить ці двигуни виключно тихими, що забезпечує ще більший комфорт для водія.

Високоефективні коробки передач

Для забезпечення максимальної ефективності новий LF оснащується однією з безлічі 5-, 6-, 9- і 12-східчастих механічних і автоматичних коробок передач. Автоматична трансмісія Allison тепер також доступна і на найпотужніших моделях нового LF.

DAF-LF-engines-visual
LF City

LF City

Одним з основних нововведень в новому LF став новий двигун PACCAR PX-4 об'ємом 3,8 л, який поставляється на моделі LF масою 7,5 тонн. Новий двигун розроблений спеціально для вантажівок DAF LF City, призначених для внутрішньо міських перевезень легких вантажів, коли ідеальним варіантом стає двигун з робочим об'ємом трохи менше 4,0 л.
DAF Silent

Версія Silent

Спеціальна безшумна версія Silent не має аналогів на ринку. Вона відкриває нові можливості вантажоперевезень в міських умовах. Завдяки ряду інтелектуальних технологій, включаючи спеціальне програмне забезпечення двигуна, рівень шуму в ' Silent mode ' режимі не перевищує 70 дБ (A). Це означає, що новий LF ідеально підходить для завантаження і вивантаження товарів в міських районах, де діють обмеження за рівнем шуму у вечірній, нічний і ранковий час.