Про DAF

У DAF, ми пишаємося кожною вантажівкою, яка виходить з нашої фабрики. Тому що ми знаємо, що ми поставили вантажівку, яка дозволяє клієнту управляти його бізнесом. Тому що ми знаємо, що водій гідно оцінить неперевершений комфорт і керованість. Наша любов до вантажних автомобілів переходить в кожну частину і деталь. Це те, що відокремлює DAF від будь-якої іншого вантажівки.


 • DAF Trucks N.V.

  DAF Trucks D06 Вантажівки. Це кредо DAF. Нашою основною діяльністю є розробка і виробництво легких, середніх і важких комерційних автомобілів.

  Детальніше
 • DAF у світі

  DAF Worldwide
  Штаб-квартира DAF знаходиться в Ейндховені. Протягом 89 років DAF перетворилася в міжнародну організацію з виробничими потужностями, національними збутовими організаціями і дилерами по всьому світу.

  Детальніше
 • PACCAR Inc.

  PACCAR photo 2
  PACCAR є лідером галузі в розробці, виробництві та обслуговуванні передових легких, середніх і важких вантажівок під фірмовими знаками Kenworth, Peterbilt та DAF.

  Детальніше

Музей DAF

DAF Museum

У центрі Ейндховена Музей DAF дійсно виділяється. Технологія і романтична ностальгія йдуть рука об руку з увагою до поточного діапазону моделей DAF. Музей заснований у відреставрованому пивоварному заводі, де в 1928 році народився DAF. Тут засновник Hub van Doorne почав свою творчість.

Більше про музей DAF

Знайди найближчого дилера DAF