Глобальні викиди CO2 і якість повітря в містах - це проблеми, які стосуються кожного з нас. Компанія DAF намагається вирішити ці проблеми. Ми розробляємо і відчуваємо багато нові та існуючі технології, щоб створити ще більш екологічно чисті автомобілі для сталого майбутнього. Одне можна сказати напевно: кожна транспортна задача вимагає індивідуального підходу.

 
 

Різноманіття технологій

Компанія DAF і її головна компанія PACCAR вивчають різні екологічні і стійкі технології, такі як: повний електропривод, гібрид і - в довгостроковій перспективі - водневий привід. Також завдяки появі нових поколінь палива можна додатково підвищити екологічність двигунів внутрішнього згоряння в майбутньому і продовжити сталий розвиток.

Зараз у багатьох містах в'їзд в центр міста дозволений тільки для беземісійній вантажівок, тому єдиним доступним виходом в цій ситуації є повністю електричний привід.

Але для вантажівок, які повинні одночасно долати великі відстань і заїжджати в міські райони з нульовим рівнем викидів, актуальне поєднання дизельного і електричного приводів, тобто гібридна технологія.

Справа в тому, що вантажівки, оснащені тільки електричним приводом, не зможуть забезпечити вантажоперевезення на далекі відстані через обмеженого ресурсу акумуляторних батарей. Саме тому в даний час і в найближчому майбутньому сучасний і ефективний дизельний двигун залишиться найкращим рішенням.

Alternative drivelines