Повністю оновлений салон

Салон DAF CF не тільки чудово виглядає, але й відрізняється своїм рівнем комфорту, який стає ще кращим завдяки надзвичайно низькому рівневі шуму. Сидіння отримали нову обшивку, а кермо прикрашене сріблястими вставками. Колір стін, матраців та шторок має теплий відтінок, що також підкреслює високий клас цієї вантажівки, в якій будь-який водій буде відчувати себе як вдома. Оскільки CF є найуніверсальнішою вантажівкою на ринку, було передбачено безліч можливостей адаптації салону, як під особисті переваги водія, так і для потреб конкретної сфери застосування.


DAF CF interior

Приваблива оброблення

У стандартній комплектації приладова панель поставляється в обробці Dark Sand з декоративними панелями Black Rock. Крім того, доступні декоративні панелі відтінків Rustica (під деревину) і Argenta (срібло). Таке вдале поєднання кольорів надає салону ультрасучасний вид.

 

Оновлення до версії Exclusive

Оздоблення приладової панелі та дверей можна оновити до версії Exclusive. Це надає салону неймовірно розкішний вигляд: водій буде працювати і відпочивати в кабіні, яка виглядає навіть не на п'ять, а на всі шість зірок.

DAF CF
 
DAF CF interior

Ще більше корисної інформації для водія

Приладова панель отримала більш вишуканий стиль, а нові шрифти роблять взаємодію з нею зрозумілішою і доступнішою. Інформаційна панель водія (DIP) надає ще більше відомостей, спрямованих на підвищення комфорту та ефективності. Для зручності водія усі налаштування на щитку приладів логічно розділені на групи, а в систему Driver Performance Assistant (DPA) додані нові рекомендації по менш затратному стилю водіння.

 

Система клімат-контролю забезпечує високий рівень комфорту

Абсолютно нова система управління кліматом створює неперевершений рівень комфорту, максимально проста та зручна в управлінні. Запустити в один дотик можливо такі функції, як розморожування скла, деякі функції з вентиляції, додаткове використання залишкового тепла й автоматична рециркуляція повітря. На задній стінці ви знайдете блок управління температурою, який забезпечує доступ до системи, не встаючи зі спального місця. Крім цього, нова система клімат-контролю кабіни гарантує неперевершену енергоефективність, підтримуючи загальну вартість володіння на низькому рівні. Це максимальний комфорт та затишок у кабіні незалежно від погодних умов ззовні.

DAF CF interior
 
DAF CF interior

Перемикачі з можливістю перестановки

Чітке й інтуїтивно зрозуміле розташування перемикачів на приладовій панелі спрощує їх використання. Нова інтелектуальна електронна система транспортного засобу дозволяє вибирати розташування окремих перемикачів в залежності від потреб та особистих уподобань водія. Завдяки таким перемикачам з можливістю перестановки, дилерам і виробникам кузовів немає необхідності встановлювати додаткові панелі управління, щоб додати нові функції. В результаті керувати функціями DAF CF завжди просто, незалежно від конфігурації кузова і шасі - просто встановіть перемикачі на приладовій панелі там, де вам зручніше! Ідеальне поєднання неперевершеного комфорту для водія та максимальної ефективності вантажывки.

 

Нове унікальне внутрішнє освітлення

Ми повністю оновили внутрішнє освітлення кабіни, розробивши інноваційний поворотний перемикач. Нова кнопка управління розташована безпосередньо в центрі консолі, що спрощує доступ до управління освітленням. Водій може вибрати режим освітлення, підібравши його під умови руху або відпочинку; крім того, додана функція регулювання яскравості освітлення.

DAF CF interior
 

 

Детальніше про DAF CF

 

DAF XF
Досконалість силогово агрегату

Правильний силовий агрегат дозволяє зменшити витрати пального та відповідно, зменшити об'єми викидів CO₂

DAF CF
Ідеальна база для встановлення кузова

З точки зору конфігурації шасі DAF CF пропонує безліч варіантів, чи буде це забудова підйомників, платформа, кузов-фургон або будь-яка інша надбудова

DAF CF
Дизайн екстер'єру

DAF CF перетерпів низку конструктивних змін, завдяки чому саме ця вантажівка має особливий стиль та візуальну привабливість.