DAF у світі

DAF-worldwide-940

Якісна організація за якісним продуктом

Продукція DAF виготовляється в Ейндховені (Нідерланди), Вестерло (Бельгія), Лейланд (Великобританія) і Понта-Гросса (Бразилія). Виробництво двигунів, кабін, осей і шасі, а також збірка кінцевих автомобілів інтегровані в різні об'єкти. Westerlo є домом для заводу DAF і кабіни. Leyland - це виробничий майданчик для легкових і середніх вантажних автомобілів DAF, а також надпотужні моделі CF і XF. Продукти DAF продаються і обслуговуються мережею з більш ніж тисячі незалежних дилерів по всій Європі, Близькому Сходу, Африці, Південній Америці, Австралії, Нової Зеландії та Азії.

Потужності світового рівня

DAF-Eindhoven
Виробничі потужності в Ейндховені
DAF-westerlo
Виробничі потужності в Westerlo
DAF-Leyland
Виробничі потужності в Лейланді
DAF-ponta-grossa
Виробничі потужності в Понта-Гросса

Новітні технології виробництва на вантажівках DAF Trucks

DAF використовує інноваційну виробничу систему PACCAR (PPS) в своїх виробничих процесах. На фабриці двигунів DAF співробітники отримують стандартизовані робочі інструкції на робочих станціях ПК. Роботи використовуються для підвищення точності складання і заводський ергономіки. На фабриці компонентів DAF кваліфіковані робітники використовують сучасні зварювальні роботи і лазерні верстати для виробництва широкого спектру деталей кабіни, шасі і осей.

Ультрасучасні верстати з ЧПУ і зварювальні роботи були встановлені на заводі Westerlo з виробництва кабін і на осьовому заводі для постійного поліпшення якості. Складальний завод Leyland - це сучасне підприємство, що випускає серії DAF LF, а також моделі CF і XF.

Якісні вантажівки, побудовані якісними людьми

DAF Trucks постійно підвищує якість і ефективність. В рамках виробничої системи PACCAR постійно докладають усіх зусиль, щоб зробити все правильно в перший раз, без втрати енергії і матеріалів і з кращою якістю. Знання та навички співробітників DAF разом з виробничою системою PACCAR складають основу для безперервного процесу вдосконалення. Результатом є продукт світового класу, виготовлений на заводах світового класу людьми світового класу.

Екологічне лідерство

DAF є лідером в області навколишнього середовища, пропонуючи повний спектр паливних і ультрачистих дизельних двигунів, що відповідають найсуворішим стандартам викидів. DAF був одним з перших європейських виробників вантажних автомобілів, який відповідав стандарту ISO 14001 з охорони навколишнього середовища.
Всі виробничі потужності досягли «нульового рівня відходів в навколишнє середовище». Завдяки застосуванню новітніх і високоякісних технологій, нове і ультрасучасне обладнання для фарбування кабіни DAF в Вестерло, Бельгія, є останнім прикладом того, як DAF входить в екологічний догляд і управління.


Національні збутові організації

DAF Trucks NV має дочірні компанії в Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Франції, Великобританії, Німеччині, Угорщині, Італії, Польщі, Словаччині, Іспанії, Швейцарії, Туреччині та Росії.

В інших європейських країнах і низці ринків за межами Європи DAF Trucks представлена незалежними дистриб'юторами. Щоб мати можливість пропонувати своїм клієнтам оптимальний сервіс, DAF управляє міжнародною мережею близько 1000 дилерів і пунктів обслуговування.

Дилери DAF підтримуються центрами розподілу запчастин PACCAR в Нідерландах, Великобританії, Іспанії, Угорщині та Росії.

Натисніть на кнопку для отримання додаткової інформації

 

Дилерська організація DAF

Все більше і більше транспортних компаній працюють на міжнародному рівні. Для цього потрібна єдина дилерська мережа, щоб ми могли найкращим чином обслуговувати наших клієнтів. Дилерська мережа DAF - це якісна організація за якісним продуктом.

DAF налічує близько 1000 представників в Європі і за її межами, в тому числі DAF Dealers ™ і DAF Service Partners ™ (багато з яких роблять обидва). У цьому випадку принцип «єдиного вікна» - це принцип, який означає, що ви можете знайти все, що вам потрібно для свого автопарку за однією адресою, будь то покупка нового або вживаного вантажного автомобіля, фінансування, контракти на технічне обслуговування і ремонт, запчастини і аксесуари, а також обслуговування і ремонт відповідного устаткування і компонентів, таких як хвостові ліфти, охолоджуючі агрегати і крани.

DAF-truck-sales-dealer-450DAF Dealers ™
DAF Dealers ™ призначені для продажу нових вантажівок, а також вантажівок з пробігом. Продавцями є консультанти по транспорту, які використовують найсучасніше програмне забезпечення і великі знання і досвід, щоб точно визначити специфікації, необхідні для конкретного використання. Як тільки специфікації транспортного засобу закінчені, вони замовляються безпосередньо у DAF в Ейндховені. Після цього інформація завжди доступна в режимі on-line щодо стану і часу доставки замовленого вантажного автомобіля DAF.DAF-service-dealer-490

DAF Service Partners™
DAF Service Partners™ готові допомогти вам у всьому, що пов'язано з обслуговуванням і ремонтом. Вони мають найсучасніше діагностичне обладнання DAVIE і висококваліфікований обслуговуючий персонал. Вони можуть допомогти вам в обслуговуванні та ремонті інших вантажівок. В рамках програми «TRP», універсальні запчастини для DAF Service Partners ™. Навіть якщо ви самі будете обслуговувати свій автопарк, ваш дилер DAF стане для вас партнером. Не тільки для поставки деталей DAF, але також для витратних матеріалів та інструментів для майстерень, а також для причепів, хвостових ліфтів і кузова.

DAF-service-support-points-490DAF Service Support Points™
Крім DAF Dealers ™ і DAF Service Partners ™, в обмеженій кількості країн ви також знайдете DAF Service Support Points ™, які працюють разом з DAF Service Partners ™ для задоволення ваших потреб в обслуговуванні та ремонті.


DAF-coach-bus-service-dealer-490DAF Coach & Bus Service Partners™
DAF також має мережу з 150 спеціалізованих партнерів DAF Coach & Bus Service, стратегічно розташованих уздовж основних маршрутів в Європі. Вони призначені для обслуговування і ремонту окремих компонентів автобусів, таких як туалет, кейтеринг і бортове аудіо- та відеообладнання.

Знайди найближчого дилера DAF