Міцність, незначна вага і чудова керованість.

Втіленням досконалості стала оновлена, ретельно продумана концепція шасі. Виготовлена з високоякісної сталі конструкція є одночасно міцною та легкою. На тягачах і деяких жорстких шасі покращена задня вісь встановлюється за допомогою Stabilink.

  • Незначна вага сприяє економії пального і збільшенням вантажопідйомності, підвищуючи у такий спосіб, ефективність вантажоперевезень.
  • Підвіска задньої осі Stabilink забезпечує оптимальну поперечну стійкість, вищу вантажопідйомність та чудову керованість.

Максимальна гнучкість

Що стосується специфікацій шасі, можливості ряду DAF XF практично не мають собі рівних. Для забезпечення максимальної ефективності компоненти можна розташувати відповідно до конкретних вимог. Крім того, залишається достатньо місця для встановлення насосних систем, опор крану або великих паливних баків.

  • Продумана схема розташування комплектуючих на шасі дозволяє встановлювати на тягачі паливні баки об'ємом не менше 1 500 л.
  • Такий гнучкий підхід є перевагою і забезпечує практично нескінченне число варіантів специфікації.
 

Переваги для виробників кузовів

Для DAF XF передбачена масштабна програма модулів кріплення кузовів (BAM), що гарантує відмінну сумісність з обладнанням виробників надбудов. Передбачені спеціальні модулі для кузовів-фургонів й у разі встановлення крану. Жорсткі шасі мають стандартну схему розташування отворів в задній частині вантажівки, що полегшує встановлення поперечин і гідроборта.

  • Велика розманітність модулів кріплення кузова зменшує час монтажу.
  • Повністю плоске шасі й встановлення компонентів з внутрішньої сторони, ще більше посилює можливість сумісності з обладнанням виробників кузовів.
Деталі на веб-сайті для виробників кузова

Надзвичайно компактний блок EAS

Спеціально для нових DAF XF ми розробили абсолютно нову і надзвичайно компактну систему додаткової обробки вихлопних газів. Це дозволило звільнити більше місця на шасі. Для групи спеціальних сфер застосування більше не потрібно встановлювати блок нейтралізації NOx і противосажевий фільтр окремо. Це також позитивно впливає на ефективність вантажівки.

  • Надзвичайно компактний блок EAS дає можливість звільнити більше місця на шасі.
  • Зниження ваги на 50 кг дозволяє збільшити вантажопідйомність на таку ж вагу.
 

Пневматична підвіска ECAS

Для досягнення максимальної надійності, довговічності та функціональності була повністю переглянута конструкція пневматичної підвіски з електронним управлінням (ECAS). Нові функції містять контроль співвідношення тиску, управління підйомною віссю 2 і контроль тиску підйомних пневмобаллонів. Також оновлена система передбачає можливість фіксації "ECAS freeze" і функцію фіксації в нижньому положенні ECAS для підвищення стійкості при роботі з таким додатковим обладнанням, як крани і підйомники з гаком. Інноваційний і простий у використанні пульт дистанційного керування з підсвічуванням кнопок підключається до сидіння.

  • Нові можливості ECAS дозволяють підвищити безпеку вантажно-розвантажувальних робіт
  • Водії безсумнівно високо оцінять точність управління дистанційного пульта в будь-яких умовах
 

 

Детальніше про DAF XF
 

DAF XF
Дизайн ззовні

Особливості дизайну DAF XF дозволяють йому вигідно виділитись серед інших вантажівок на дорозі. Нововведення сприяють чудовій аеродинаміці, що в свою чергу, підвищує ефективність цих вантажівок

DAF XF
Найкращий інтер'єр у своєму сегменті

При виготовленні DAF XF ми керувались високими стандартами комфорту для водія, в наслідок чого ці вантажівки DAF відомі у всьому світі.

DAF XF
Силовий агрегат

Позиція лідера у економії витрат палива є результат ідеальної інтеграції силового агрегату з найкращим у совєму роді двигуном, трансмісією та задніми осями.