DAF Trucks N.V.

DAF Trucks NV є технологічною компанією і виробником комерційних автомобілів в Європі. DAF - стовідсотково дочірня компанія PACCAR Inc, світового лідера в області технологій розробки і виробництва преміальних легких, середніх і важких комерційних автомобілів. PACCAR також розробляє і виробляє передові дизель ні двигуни і надає фінансові послуги та інформаційні технології і займається дистрибуцією запасних частин.

DAF виробляє свої кращі в галузі вантажні автомобілі на виробничих потужностях світового класу в Ейндховені (Нідерланди), Вестерло (Бельгія), Лейланд (Великобританія) і Понта-Гросса (Бразилія). Завод з виробництва двигунів компанії DAF, комплекс з виготовлення компонентів, пресовий цех і кінцева складальна лінія моделей CF і XF розташовані в Ейндховені. Осі і кабіни виробляються в Вестерло. Leyland Trucks (підрозділ PACCAR) у Великобританії випускає серію LF (вантажні автомобілі малої та середньої вантажопідйомності), а також автомобілі серій CF і XF. Продукція DAF продається і обслуговується мережею понад тисячу незалежних дилерських підприємств по всій Європі, на Близькому Сході, в Африці, Південній Америці, Австралії, Нової Зеландії та Азії.

DAF пропонує повний спектр вантажівок з повною масою від 7,5 до 50 тонн, я для автопоїздів ще вище. Всі продукти DAF вищої якості і розроблені для різноманітних призначень. Постійно прислухаючись до клієнтів, DAF розробив вражаючий асортимент сучасної продукції для забезпечення найнижчих експлуатаційних витрат на кілометр в галузі, відмінної транспортної ефективності і максимального комфорту для водія.


Знайди найближчого дилера DAF