Неперевершена безпека та комфорт

DAF CF поставляється з певними вдосконаленнями, що не тільки гарантують оптимальну безпеку водія та інших учасників дорожнього руху, а й забезпечують додаткову універсальність, ефективність витрат пального і комфорт - незалежно від вашої господарської діяльності.

 
 

City Turn Assist 

City Turn Assist

Система безпеки DAF City Turn Assist посилає водієві візуальне і звукове попередження, у випадку якщо в «сліпій зоні» збоку вантажівки знаходяться інші учасники дорожнього руху, такі як пішоходи, велосипедисти, автомобілі, мотоцикли і т.д. Система моніторингу попереджає про небезпеку не тільки при русі в місті з низькою швидкістю, але і при виявленні інших транспортних засобів на сусідній смузі в момент перестроювання або звуження дороги, коли автомобіль рухається з високою швидкістю.

 
 

1. Круїз-контроль з функцією прогнозування

Круїз-контроль з функцією прогнозування використовує технології GPS для визначення точного місця розташування вантажівки і дорожніх умов на відстані до 2 км перед вантажівкою. Ця інформація використовується для визначення ідеальної швидкості в заданому діапазоні.

2. Адаптивний круїз-контроль

Адаптивний круїз-контроль (ACC) автоматично регулює швидкість вантажівки, щоб підтримувати безпечну відстань до попереднього автомобіля.

3. Попередження про лобове зіткненні

Функція попередження про лобове зіткненні (FCW) подає звуковий сигнал і виводить на приладову панель попередження, закликаючи водія вжити заходів для запобігання зіткнення.

4. Вдосконалена система аварійного гальмування

Удосконалена система аварійного гальмування (AEBS) самостійно зменшує швидкість вантажівки в екстреній ситуації.

5. Система попередження про покидання смуги руху

Система попередження про покидання смуги руху (LDWS) попереджає водія про те, що вантажівка починає виїжджати за межі смуги руху в результаті помилки водія, втоми або неуважності.

6. Система курсової стійкості

Гальмівна система з електронним керуванням включає покращену систему курсової стійкості (VSC), що дозволяє уникнути складання та перекидання автопоїзда.

DAF CF safety and comfort systems

7. Безшумна версія

DAF XF з двигуном MX-11 може поставлятися у версії Silent, коли при експлуатації рівень шуму не перевищує 71 дБ (A). Це ідеальний варіант для доставки вантажів в районах, де діють обмеження на галасливі роботи у вечірні, нічні та ранкові години.

8. Система контролю тиску в шинах

Система контролю тиску в шинах безперервно відстежує тиск і температуру в усіх шинах. Якщо тиск виявиться нижче норми, а також у разі занадто високої температури система видає попередження, що дозволяють водієві своєчасно вжити заходів. В результаті загальна вартість володіння стає нижче за рахунок меншої витрати палива і зносу шин.

9. Моніторинг заряду АКБ

Додатково встановлена система моніторингу заряду АКБ дозволяє водієві перевіряти стан акумуляторних батарей, а також видає попередження, якщо рівень зарядки критично низький. Крім того, ця система запобігає надлишкову зарядку акумуляторів. Все це гарантує мінімальний час простою і більш тривалий термін служби АКБ.

10. Підвіска з функцією захисту і надійна конструкція кабіни

Енергопоглинаюча підвіска і посилена конструкція кабіни з запрограмованими зонами деформації гарантують кращі в галузі показники безпеки автомобіля і захисту водія та пасажирів.

 

Ознайомитись з системами забезпечення комфорту та безпеки можна у відеороликах: