DAF LF

Ідеальне робоче місце

Приладова панель відрізняється привабливістю, широкими можливостями і максимальною простотою в експлуатації. Всі елементи управління зручно розташовані та розділені на функціональні групи. А завдяки збільшеній потужності системи обігріву та вентиляції в кабіні можна дуже швидко встановлювати оптимальну температуру. Це особливо корисно, коли водієві доводиться багато разів за день входити та втходити з кабіни.

 

Ще більше корисної інформації для водія

Нові шрифти і оновлений стиль вишуканої та зрозумілої панелі приладів помітно полегшуює взаємодію з ним. Інформаційна панель водія (DIP) надає ще більше відомостей, спрямованих на підвищення комфорту й ефективності. Для ще більшої зручності водія усі налаштування на панелі приладів логічно розділені на групи, а в систему Driver Performance Assistant (DPA) додано нові рекомендації по економічному керуванні.

DAF LF
 
DAF LF

Багато місця для зберігання

У DAF LF передбачено багато місця для зберігання: просторий, що замикається простір на моторному відсіку, бокові кишені у дверних панелях і два великих ящика для зберігання над вітровим склом. У стандартну комплектацію подовженої кабіни Day Cab і кабіни Sleeper Cab входить три додаткових, ящика для зберігання за сидіннями, що замикаються. Обсяг одного з них становить 23 літри, а двох інших - 39 літрів.

 

Ергономіка в дизайні

Регульоване багатофункціональне кермове колесо допомагає забезпечити зручну посадку водія. Воно оснащене вбудованими перемикачами для управління круїз-контролем, моторним гальмом, радіоприймачем і системою TruckPhone з функцією hands-free, а система клімат-контролю і подвійний роз'єм DIN з додатковою системою Truck Navigation Radio (доставляється окремо, на вимогу) знаходяться в зоні прямої доступності.

DAF LF
 
DAF LF

Сидіння з безліччю варіантів регулювання

DAF LF обладнаний неймовірно комфортним сидінням водія з безліччю варіантів регулювання. Його можна регулювати на 210 мм в подовжньому напрямку і на 120 мм по висоті. В результаті водій будь-якого зросту зможе підібрати комфортне для себе положення для управління вантажівкою. Крім того, є сидіння водія з пневматичною підвіскою і доставляється на замовлення з обігрівом.

 

 

Детально про DAF LF


DAF LF
Cиловий агрегат

Щоб ви могли отримати ідеальну вантажівку для будь-яких умов праці, DAF LF пропонує унікальний асортимент двигунів, трансмісій і передаточних чисел задньої осі.

DAF LF
Шасі

DAF LF пропонує унікальний асортимент двигунів, трансмісій і передаточних чисел задньої осі.

DAF LF exterior
Зовнішній дизайн

Чудовий зовнішній вигляд DAF LF відображає його сильний та дружній характер, що позитивно буде впливати на імідж вашої компанії.