Системи безпеки в стандартній комплектації

DAF LF поставляється з певними вдосконаленнями, які не тільки гарантують оптимальну безпеку водія та інших учасників дорожнього руху, а й забезпечують додаткову універсальність, ефективність витрат пального та комфорт - незалежно від вашої діяльності.

  • Вдосконалена система аварійного гальмування
  • Попередження про лобове зіткнення
  • Система адаптивного круїз-контролю
  • Система попередження про покидання смуги руху

У стандартну комплектацію DAF LF (вантажівки з повною масою від 8 т. і задньою пневматичною підвіскою) входить вдосконалена система аварійного гальмування (AEBS), попередження про лобове зіткнення (FCW), система адаптивного круїз-контролю (ACC) та система попередження про покидання смуги руху (LDWS).

AEBS і FCW дозволяють уникнути зіткнення в аварійній ситуації за рахунок автоматичного включення гальма при необхідності.

Система адаптивного круїз-контролю (ACC) автоматично регулює швидкість руху вантажівки відповідно до швидкості транспортних засобів, що рухаються попереду, тим самим допомає підтримувати безпечну дистанцію між двома транспортними засобами. Хочемо зазначити про позитивні показники витрат палива при систематичному використанні системи круїз-контролю.

Система попередження про покидання смуги руху (LDWS) обробляє дані, одержані від розташованої на вітровому склі відеокамери, при цьому якщо автомобіль ненавмисно виїжджає за межі смуги, водій отримує попередження у вигляді звукового сигналу.

DAF LF
 

Ознайомитись з системами забезпечення комфорту та безпеки можна у відеороликах: